Amplituner HI FI 160 Unitra ZRK – okazja
Rzadko spotykany i nietypowy więc bardziej wartościowy Jugosłowiański składany w ZRK (KASPRZAK) sprzęt. Duża moc, oczywiście na prawdziwym solidnym transformatorze. Sprzęt jest dostrojony do wszystkich dzisiejszych stacji i super je odbiera. Okazja cenowa dlatego, że jeden z głośników tylko buczy. (wystawka bez głośników!). Nie znam się, więc nie wiem w czym tkwi problem. Przyznać trzeba, że jest piękny zwłaszcza przy podświetleniu i pracy wskaźników. Nawet gdyby trzeba było dołożyć 50 czy 100 na naprawę, to i tak się bardzo opłaca gdyż: Dziś ten sprzęt kolekcjonerski w bardzo dobrym stanie kosztuje dużo dużo więcej. Poza tym wszystko wydaje się być super, Wszystkie wskaźniki pięknie działają i się podświetlają. Suwaki i potencjometry działają bez zarzutu (żadnych zgrzytów). Skala pracuje pięknie i podświetla się w zależności od rodzaju stacji. Wbudowany sensorowy programator kapitalnie działa, po zaprogramowaniu stacji wystarczy kliknąć kolejny przycisk i jest następna stacja (bez potrzeby kręcenia gałką). Nic nie jest uszkodzone, kombinowane, ani pęknięte. U mnie też gwarancja bezpiecznego pakowania. W razie pytań najlepiej dzwonić 606 610 550, gdyż Internet sprawdzam 1-2 razy dziennie. Zapraszam również do innych moich ogłoszeń.
Cena: 380
Autor: BOGUSŁAW
Kontakt:
OSTRZEŻENIE!
Nigdy nie odpowiadaj na zagraniczne oferty kupna lub sprzedaży przedmiotów. Przy sprzedaży przedmiotu zagraniczni oszuści prześlą Ci FAŁSZYWE potwierdzenie dokonania przelewu z informacją, że bank zrealizuje przelew po przesłaniu zeskanowanego dowodu wysyłki przedmiotu. W przypadku kupna przedmiotów, zwierząt itp. z zagranicy, często oferowanych w BARDZO ATRAKCYJNYCH CENACH, po wpłacie przedpłaty za kupowany przedmiot, kontakt ze sprzedającym urwie się. Wpłaconych pieniędzy nie odzyskasz. Więcej informacji znajdziesz pod hasłem OSZUSTWO NIGERYJSKIE. Również krajowe "wysyłkowe" zakupy czy sprzedaże nie gwarantują pomyślnego zakończenia transakcji. Sposobów nieuczciwego zarobku jest wiele. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!
To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu Kupię lub Sprzedam, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego